Команда кваліфікованих IT-спеціалістів Prozorro, завдяки підтримці Програми USAID запустила в користування нову версію електронної системи публічних закупівель, де з’явились допрацьовані та більш швидкі, зручні для моніторингу, роботи інтерфейси торгів.

Детальна інформація щодо актуальних новин, змін в роботі Prozorro завжди є у відкритому доступі на офіційному сайті Асоціації «Біржові та електронні майданчики»: aeaep.com.ua.

Нові можливості порталу для користувачів

Оновлення інтерфейсу стосується класичного англійського, голландського гібридного аукціонів, що функціонують на базі платформи Prozorro.

Вдосконалені та реалізовані наступні можливості:

  1. зручність та безпечність інтерфейсу;
  2. покращена швидкість переходів між сторінками;
  3. відображається розклад торгів (час зміни раунду, коли потрібно робити ставку);
  4. збільшений обсяг корисної інформації;
  5. користувач або учасник торгів може проводити якісну професійну аналітику відповідного товарного ринку, моніторити релевантні ціни, наявні лоти.

Аукціонна електронна система Prozorro забезпечує чесну конкуренцію, прозорий порядок ведення торгів, а її оновлений інтерфейс робить користування порталом зручнішим, дозволяє проводити детальну аналітику.

Нові можливості для маркетлейсів

Маркетплейси в оновленій версії можуть відображати кабінет аукціонів відповідно до власних вимог та систематичних потреб, дизайну. Тобто займатися розробкою інтерфейсів торгів на власний розсуд. Тут будуть враховуватися нюанси кожного окремого лота, що дуже зручно для користувачів, замовників та виконавців. Такою пропозицією вже користуються 7 маркетплейсів. 

Сьогодні до «ProZorro.Продажі» підключилися вже 40 маркетплейсів, завдяки яким забезпечується велика кількість учасників торгів та запекла конкуренція. Система поєднує проведення як державних публічних, так і приватних закупівель. Через електронну систему продано майна на суму 340000000 грн. В торгах брали участь більше 22500 учасників. Вся інформація про торги завжди є у вільному доступі для користувачів.

Завдяки Програмі USAID КЕУ «Конкурентоспроможна економіка України» підвищується конкурентоспроможність підприємств на внутрішньому та зовнішньому ринках. Формується прозорий бізнес-клімат, з’являються нові можливості для розвитку українських підприємств.