Товарна Біржа «Українська енергетична біржа» (ТБ «УЕБ») – це провідний майданчик, який спеціалізується на електронних торгах. На ресурсі можна купити чи продати природний та скраплений газ, вугілля, нафту, газовий конденсат та іншу продукцію нафтовидобувної та нафтопереробної промисловості. ТБ УЕБ є акредитованим партнером системи державних закупівель ProZorro, через яку щодня проводяться сотні торгових аукціонів по закупівлі та продажу сировини, готової продукції, робіт та послуг для різних галузей економіки.

Переваги реалізації продукції через ТБ УЕБ

Щоб продати енергоресурси, які видобуваються в Україні, по вигідним цінам, рекомендується реалізувати їх через онлайн майданчики. ТБ УЕБ (Энергетическая товарная биржа Украины) є одним з лідерів біржових торгів енергетичними та паливними ресурсами. Через цей майданчик купують та продають продукцію більш, ніж 900 компаній різних сфер діяльності та організаційно-правових форм. Це такі крупні фірми, як

AOT Energy, Trailstone, MET Group, Trafigura, DufEnergy, АТ «Укртранснафта», ПАТ «Центренерго», группа компаній ДТЕК, ПАТ «Укргідроенерго» та ін..

Плюси проведення торгових операцій через електронну біржу ТБ УЕБ:

  • Продаж ліквідної сировини та продукції за вигідними ринковими цінами. Фінішна вартість лоту формується у процесі електронних торгів і продавець реалізує партії за найкращою пропозицією.
  • Зручність проведення торгових операцій. Торги відбуваються в онлайн форматі, в режимі реального часу. Ви можете одночасно приймати участь у кількох аукціонах, не виходячи з дому чи офісу.
  • Гарантії виконання умов укладеного контракту. Якщо якась із сторін не виконує умови договору (по показникам якості, сорту чи іншим характеристикам продукції чи затягує строки поставки), інший учасник угоди може відмінити торгову операцію чи звернутися до контролюючих органів зі скаргою.

Як почати продажі на Українській Енергетичній біржі

Отримувати оперативну інформацію про тендери та публічні аукціони, які оголошені на ProZorro.Sale та Товарній Біржі «Українська енергетична біржа» можна, підписавшись на розсилку новин від ТБ УЕБ. Ви будете вчасно дізнаватися про вигідні електронні торги та реєструватися в якості учасника. Якщо виникають питання по реєстрації на аукціон, підготовці тендерних чи інших документів, спеціалісти нашої біржі допоможуть вам. Можна замовити послугу юридичного супроводження.